Contact

Contact

KML-LogoFullscreen-LogoGeoRSS-Logo
Sociale kaart

kaart is aan het laden - een ogenblik geduld aub...

Sociale kaart: 52.498250, 4.874496
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Diëtist, Els Pereboom
06-51578296

epereboom@zorgring.nl

www.elspereboom.nl

Wollandje 1, 1483 EA De Rijp
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Diëtist, Saskia de Wit
075-6411672

sdewit@alimentum.nl

info@alimentum.nl

www.alimentum.nl

Snuiverstraat 25, 1561 HA Krommenie
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Diëtist, Sharon Querido
Summertown Medisch Centrum

De Weer 81-82

1504 AK Zaandam

Huisarstenpraktijk Zaandam Oost

Heijermansstraat 143a

1502 DJ Zaandam

Boots Apotheek de Burcht

Zuiddijk 42

1501 CM Zaandam

Huisartsenpraktijk Ilpendam

Dokterspad 1

1452 PW Ilpendam

Telefoonnummer:  088-3438478 / 0640599856
Email: sharon@voedietist.nl
Website: www.voedietist.nl

De Weer 81-82, 1504 AK Zaandam
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Diëtist, Sharona Sprong
Gezondheidscentrum Wheermolen

Boeierstraat 40

1443 EN  PURMEREND

Praktijk Melbourne

Melbournsestraat 2 H

1448 NH PURMEREND

 

Telefoonnummer: 088-4253600

Email: s.sprong@dietheek.nl

Website: www.dietheek.nl

www.dietheek.nl/sharonasprong

Boeierstraat 40, 1443 EN Purmerend
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Ergotherapie, Martine Hille
075-6283504

ergotherapiethuis@evean.nl

mhille@evean.nl

Iepenweg 10, 1521 VG Wormerveer
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Ergotherapie, Monique Kerkwijk
075-6283504

mkerkwijk@evean.nl

ergotherapiethuis@evean.nl

Iepenweg 10, 1521 VG Wormerveer
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Bernadette Rolsma
Active Physio

06-27132863

b.rolsma@planet.nl

www.active-physio.nl

 

Huis aan het Waterland

www.stichtinghuisaanhetwater.nl

Katwoude Noord-Holland, Nederland
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Ellen Hoogeveen
075-6426942

ellen.hoogeveen@verantwoord-bewegen.nl

www.verantwoord-bewegen.nl

Eendrachtstraat 3, 1541 AD Koog aan de Zaan
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Ellen van de Sande
075-6281151

ellen@wittehoeck.nl

www.wittehoeck.nl

Industrieweg 1, 1566 JN Assendelft
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Lianne Blonk
Fysiotherapie Rooswijk

075-6220279

info@fysiotherapie-rooswijk.nl

www.fysiotherapie-rooswijk.nl

 

Paramedisch Centrum Westerwatering

075-2025501

info@p-c-w.nl

www.p-c-w.nl

Volendamstraat 2, 1507 KZ Zaandam
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Lotte Schijf
www.fysiocz.nl
Kon. Julianaplein 28, 1502 DV Zaandam
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Martina Daelmans
Zaans Medisch Centrum, afdeling revalidatie

075-6501285

daelmans.m@zaansmc.nl

www.zaansmedischcentrum.nl

 

Beter Saendelft

075-7370261

m.daelmans@betersaendelft.nl

info@fysiotherapie-daelmans.nl

www.betersaendelft.nl

Kon. Julianaplein 58, 1502 DV Zaandam
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Melissa Helberg
Melissa@leef.nu

0756169542

Brikstraat 4, 1503 BK Zaandam
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Nathalie Kool
06-34744882

info@active-physio.nl

www.active-physio.nl

Waterlandlaan 81, 1441 RS Purmerend
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Fysiotherapie, Yvonne Kesselaar
yvonnekesselaar@chello.nl
Koog aan de Zaan Noord-Holland, Nederland
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Logopedie, Jasima Apostolovic
Telefoonnummer: 0628533713

Email: info@logopedieneurologie.nl

Website: https://logopedieneurologie.nl/

www.isto.uwpraktijkonline.nl

Waterlandlaan 81, 1441 RS Purmerend
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Psychosociale ondersteuning, Conny Molenkamp
oncologieverpleegkundigen@evean.nl
Waterlandplein 15, 1441 RP Purmerend
marker icon
icon-car.png Fullscreen-Logo KML-Logo
Psychosociale ondersteuning, Sandra Bos
oncologieverpleegkundigen@evean.nl
Zaandam Noord-Holland, Nederland